• JLNC20

    کنترل کننده سوزن جولا

    کنترل کننده سوزن جولا با قابلیت نصب روی انواع ماشین‌های گردباف، می‌تواند با صرف کمترین هزینه در آینده طوری ارتقا یابد که قابلیت‌های جدیدی مانند ذره بین الکترونیکی، شبکه کردن ماشین های یک کارخانه و پایش اطلاعات آماری هر دستگاه و ... را داشته باشد.

مشخصات کلی کنترل کننده سوزن جولا سری JLNC20

کنترل کننده سوزن جولا با قابلیت نصب روی انواع ماشین‌های گردباف، می‌تواند با صرف کمترین هزینه در آینده طوری ارتقا یابد که قابلیت‌های جدیدی مانند ذره بین الکترونیکی، شبکه کردن ماشین های یک کارخانه و پایش اطلاعات آماری هر دستگاه و ... را داشته باشد.

ولتاژ تغذیه 12 ولت مستقیم
قدرت تفكيك و تشخيص تا 5000 سوزن در ثانیه
حداكثر ريزی 40 (تست شده روی ماشين‌های حداكثر با ريزی 32 در ايران)
مصرف توان 5 وات
نحوه تشخيص قابلیت توقف و جاگ ماشین تا رسیدن به سوزن معیوب
اطلاعات روی نمایشگر سرعت ماشین، راهنمای تنظیم نصب، راهنمای یافتن سریع سوزن معیوب
سایر مشخصات قابلیت تنظیم تعداد دور بعد از یافتن سوزن معیوب جهت به صفر رساندن توقف اشتباه
مدل‌ها JC-010 برای ماشین‌های یکرو, JC-020 برای ماشین‌های دورو

درباره جولا

جولا در لغتنامه دهخدا به معنای بافنده و نساج آمده است. دستگاه‌های بافندگی جولا در کارخانه‌ای چینی تایوانی طراحی و تولید می‌گردد.

شرکت آراز نماینده فروش این دستگاه‌ها در ایران، با توجه به سابقه خود در حوزه تامین دستگاه‌های گردباف، در فرآیند طراحی این ماشین برای کیفیت‌بخشی به محصول، بسیاری از نکات مورد پسند بافندگان ایرانی را به مهندسین کارخانه سازنده یادآور شده تا بتواند در کنار قیمت رقابتی و قابل صرفه، نمونه‌ای منحصر به فرد با کیفیتی بی نظیر و شرایطی مناسب را به بافندگان ایرانی عرضه نماید.

طراحی دقیق و کیفیت بالا

خم شدن و شکستن سوزن در ماشین‌های گردباف اتفاق غیرقابل اجتنابی است که عدم تشخیص به موقع آن، باعث بافت ناقص و تولید پارچه ناسالم می‌شود. بنابراین ابزار مناسب و کاربردی برای تشخیص دقیق و سریع این ایراد، از تولید ضایعات پارچه جلوگیری کرده و راندمان تولید را افزایش می‌دهد. بر این اساس متخصصان و مهندسان آراز در راستای ماموریت شرکت در جهت توانمندسازی صنعت نساجی گردباف، موفق به طراحی و تولید محصولی دانش بنیان گردیدند که می‌تواند به کمک فناوری لیزر، سوزن معیوب ماشین بافندگی را با بالاترین دقت و سرعت ممکن شناسایی نماید.

واحد حسگر لیزری

این بخش به کمک المان‌های لیزری، کار تشخیص سوزن معیوب و انتقال داده به واحد پردازش را به عهده دارد.

واحد پردازش

این محصول مجهز به یک کامپیوتر مرکزی است که اطلاعات دریافتی از حسگرها را دریافت کرده و سوزن معیوب را با بالاترین دقت تشخیص می‌دهد. با توجه به الگوریتم پردازشی بکار رفته در نرم افزار، نرخ توقف اشتباه به کمترین میزان خود می‌رسد. وجود یک عدد کامپیوتر مرکزی در این دستگاه امکان توسعه این محصول را فراهم می‌سازد.

نصب راحت و آسان

دستگاه کنترل کننده سوزن جولا از 5 بخش اصلی تشکیل شده است که بدلیل بهره‌گیری از طراحی خاص قابلیت نصب روی گستره وسیعی از ماشین های گردباف را دارد. طراحی دستگاه به شکلی است که در عین استحکام بالای پایه‌های نگه دارنده، تنظیم سر لیزر به راحتی امکان پذیر می‌باشد.

واحد نمایش

واحد نمایش این محصول دارای یک صفحه نمایش 10 اینچی است که قابلیت نمایش اطلاعات حداکثر دو عدد حسگر لیزری که توسط نگهدارنده‌های خود روی ماشین نصب می‌شوند را دارد.